KONFERENCE o Work Life Balance tak trochu jinak!

Série odborných, inspirativních a interaktivních bloků a navazujících workshopů. Chceme dát zprofanovanému WLB termínu reálný obsah a ukázat reálný a praktický přínos žití dle WLB z pohledu jak individuálního jedince (manažera) tak i samotné firmy a byznysu.

NOVÝ ÚHEL POHLEDU NA WLB

Tím otevíráme úplně nový úhel pohledu na WLB – kdy se díváme a bereme v potaz obě strany: osobní – „já jsem tady taky“ i byznysovou – žitelný WLB v byznysu.

Jdeme po samotné dřeni smyslu WLB a demytizujeme otřepané poučky a rady. 3 základní pilíře (práce, vztahy, zdraví), co WLB tvoří, chceme rozebrat z pohledu odborníků, více rozvézt a hledat zajímavé návaznosti v části inspirativních přednášek a umožnit hostům reálně zažít přínos samotného WLB přístupu a uvědomit si „ale já jsem tady taky!“ na vlastní kůži v rámci interaktivních workshopů.

CO PŘINÁŠÍME A PROČ?

Work life balance je velmi často používaný pojem, který nemá často jasný obsah, použití a už vůbec není jasné, co z toho. Jsme přesvědčeni, že pokud jsou lidé ve vnitřní rovnováze, daří se jim, jsou spokojení a daří se také podnikání a firmám, ve kterých pracují.

Přinášíme businessovou konferenci na zdánlivě nebusinessové téma, kde chceme konkrétně ukázat jak, v čem rovnováha prospívá člověku a tím i v businessu a podnikání. Nechceme vést obecné nebo nadpřirozené řeči, chceme pomoci se v oblasti WLB zorientovat, dát argumenty, ale i ukázat cestu, jak změnit firmy a jejich přístup a samozřejmě i nás samotné.

NA KOHO MÍŘÍME?

Říká se, že abychom mohli zrychlit, musíme nejdříve zpomalit, jenomže na to není čas – chceme přinést možnost zrychlit, pomoci zpomalit. Míříme na manažery a top manažery, lidi, kteří hodně pracují, ale uvědomují si, že jsou tady také.

RYCHLÁ ŘEŠENÍ, METODIKY, BUSINESS ARGUMENTY

Nechceme říkat, co je správné, chceme ukázat zkratky, modely a rychlá řešení, které by mohly pomoci a na které nemáme často čas. Na tato témata vystoupí přední odborníci, kteří nás budou inspirovat – ukáží nám rámce, jiné pohledy, příběhy. Vše doplníme businessovými argumenty, metodikami sledování přínosu.

3 PILÍŘE

Vycházíme z toho, že existují 3 základní pilíře spokojeného života Zdraví, vztahy a práce. Pokud se nám rozpadne jeden, dá se to ustát, pokud se rozpadnou dva, máme problém, měli by nám stát všechny tři.

Celý program jsme proto koncipovali do 3 bloků/pilířů, kde se budeme věnovat s předními odborníky jednotlivým oblastem, na které budou navazovat inspirativní přednášky a interaktivními workshopy, kde chceme, abyste si věci sami vyzkoušeli a na mnohé sami přišli a prožili je a odnesli si tak inspiraci a malý návod do osobního i pracovního života.

PROGRAM

Program, přehled speakerů naleznete zde: https://www.mkti.cz/konference/#program

Program interaktivních workshopů naleznete zde: https://www.mkti.cz/konference/#workshop

Mapa programu zde: https://www.mkti.cz/wp-content/uploads/2019/06/Mapa-konference.pdf

KDY: 7. 11. 2019, od 9:00 do 17:00 hod.

KDE: Microsoft s.r.o., Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.