Jak si zajistit stabilní růst díky automatizaci, datům a strategii“

Dnešní doba je nejistá. Někdo šetří, snižuje plány a kapacity, někdo dlouhodobě stagnuje, někdo naopak přišel k vyšším tržbám jako slepý k houslím. Abyste nevypadli ze hry, nastartovali se nebo vytěžili maximum ze svého úspěchu, nesmíte přešlapovat na místě, ale hledat chytrá řešení, postupy a systémy. Více než kdy dříve je nutné pustit na některé procesy a externí komunikaci automatizaci založenou na nekonečném množství dat. Dělat věci efektivněji, než to bylo potřeba ještě před několika měsíci a jak to do budoucna bude ještě více nezbytné. To protože se teď hledají všechny možnosti, kde ušetřit, co zefektivnit, co zkrátit, nebo dokonce koho propustit.

Právě proto spouštíme certifikovaný seriál navazujících workshopů, kde pod vedením špičkových odborníků rozebereme problematiku automatizace do nejmenších detailů. Ukážeme vám cesty, kde a jak můžete hodně ušetřit a dokonce ještě více vydělat. Dáme vám k tomu i návody, které si i vyzkoušíte. Od systémů a principů, jak zvýšit life-time value zákazníka a vytěžit maximum z interakce s ním, přes datovou analytiku jako nástroj k získání zásadních informací až po automatizování vašeho marketingového ekosystému. Slovy jednoho z garantů obsahu, Davida Seiberta: „Získat nové zákazníky stojí dnes hromadu peněz a pokud nemáte plán, jak je vydělat zpátky, tak necháváte ležet peníze na zemi.“

Program seriálu:

30.6. Workshop – Pusťte na to roboty! Automatizaci! | Lukáš Balek | (více o workshopu)

21.7. WorkshopJak na obsah s pomocí datové analytiky? | Zuzana Dobšíčková | (více o workshopu)

12.8. WorkshopStrategie, data, systém a principy! | David Seibert | (více o workshopu)

19.8. Závěr certifikaceUšetřit a vyrůst! Vyhodnocení a udělení certifikací

 

Certifikace:

Seriál můžete absolvovat více méně pasivně bez certifikace. Zúčastnit se jednotlivých setkání nebo si zakoupit cenově výhodnější Balíček 3+1 bez certifikace.

Pokud stojíte o získání prestižní certifikace pod hlavičkou Marketingového Institutu, naši odborní garanti vám po celou dobu seriálu budou k dispozici a skrze domácí úkoly a konzultace vás provedou zavedením získaných znalostí a zkušeností do vaší společnosti.

 

 

 

Celý balíček s certifikací pro členy MKTI, cena 5000Kč bez DPH – registrace ZDE
Celý balíček s certifikací pro ostatní, cena 12000Kč bez DPH – registrace ZDE
Celý balíček bez certifikace pro ostatní, cena 6000Kč bez DPH – registrace ZDE

Vyhodnocení certifikačního programu proběhne 19.8. od 14.00

KDE: VIVmail, Jungmannovo náměstí 753/18, Praha 1

 

 

 

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.