Videa a webináře

Podívejte se na naše proběhlé volně přístupné webináře a zajímavá videa.

„Detailní pohled na Amazon – aneb kde se skutečně skrývá úspěch?“
Všichni odkazujeme na Amazon, často ho používáme jako benchmark, v žebříčcích nejvíce rostoucích firem je na předních místech, kdo z nás ale ví, co je opravdu za tím? Myslíme si, že bychom měli jít za podstatou a proto jsme udělali analýzu, co je za úspěchem Amazonu. Původně prodejce knih, později jídla pro domácí mazlíčky a známých kindlů se stal inovativním gigantem a jednou z nejkreativnějších firem svého druhu. Na čem je úspěch postaven? Je to portfolio produktů, jsou to data, kreativita anebo tzv. obsese zákazníkem? Kde se kreativita vyplatila, kde naopak otřásla Amazon domem? Proč bychom to měli vědět, co z toho a proč je to zajímavé i pro odborníky z cela jiného světa a co je relevantní i pro zcela odlišné trhy, oblasti a přístupy? Co si z příběhu Amazonu mohou vzít naši marketéři?

WEBINÁŘ ZDE

„Jak neztrácet čas v marketingu“
Jak si pomoci, na co si dát pozor – první webinář Marketingového institutu ve spolupráci s IBM. CMO společnosti IBM Irena Schoepp s šéfem MKTI Tomášem Pouchou

WEBINÁŘ ZDE

„Jak si stojí NPS v ČR a co to znamená?“ 
Podívejte se na webinář našeho předního odborníka Vítka Paulíčka a Tomáše Pouchy, kde vycházíme z velkého dotazníkového šetření mapující přístup společností a reálný přínos metodiky NPS v ČR. Průzkum vznikl ve spolupráci těchto subjektů: Marketingový institut – odborný garant, realizátor + SAS Institute ČR a Sophia solutions.

WEBINÁŘ ZDE

„Jak pracovat a využít NPS?“
Podívejte se na další díl webináře našeho předního odborníka Vítka Paulíčka a Tomáše Pouchy – Jak pracovat a využít NPS?

WEBINÁŘ ZDE

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.