K čemu může být, jak na něm profitovat, jak můžeme být opravdu prospěšní.

V další mini konferenci se podíváme na velmi špatně uchopenou a přitom velmi rozšířenou oblast společenské povinnosti firem. Poslední době se velmi často setkáváme s tím že firmy se sice společenské odpovědnosti věnují ale nejsou si úplně jisté, jaké jsou reálné přínosy, neumí dávat argumenty a nakoupit management. Často se potýkají na rozhraní toho jestli mají dělat dobro světu nebo pomáhat businessu.

V průzkumech si ukážeme, co to vlastně CSR  je, co od něj můžeme a měli bychom očekávat. Vneseme systém a řád do této oblasti poslechneme si názory různých vstupujících stran.

Teoretický rámec představí Kristýna Vysloužilová ze společnosti IPSOS. Vystoupí také Michaela Thomas z Butterflies & Hurricanes. Míša je úspěšný obalový designer, pomohla na svět obalu Kofoly, pytlíku na Mixle Pixle, do jí navržené plastové krabičky stáčejí Lučinu. Ano, tu vždy čerstvou s dotekem přirody. Jednoho dne Míše došlo, že i ona svoji prací negativně ovlivňuje život na této planetě. A rozhodla se pro transformaci svého byznysu. Někdo říká, že si pod sebou řeže větev. Ona si to nemyslí. Jak transformuje, co to s sebou přináší a jak se nyní cítí její firma i karma, to vše nám bez zbytečných malůvek představí.

Kdy: 4.4. od 13:30 do 17:00

– 13:00 – 13:25 – Registrace
– 13:30 – 15:00 – 1. část
– 15:00 – 15:15 – Přestávka
– 15:15 – 16:30 – 2. část
– 16:30 – 17:00 – Neformální networking

Kde: Tančící Kuchyně

 

   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.