Minikonference

Teror obchodních zástupců – aneb jak může fungovat dobrá obchodní společnost

Jsou společnosti, které se snaží tlačit na svoje obchodníky, aby byli rychlejší, výkonnější, více pod kontrolou. Na druhé straně jsou obchodníci, kteří tlačí na své firmy, aby se změnily, daly jim lepší nátroje, podporu, procesy – jak na to? To probereme v další praktické minikonferenci.

Svět se velice rychle mění – co dříve trvalo 20 let se dnes vyvine za 5 a jde to stále rychleji. Řada společností jede ještě postaru, dostává se však stále do nových situací a pokud se chce rozvíjet musí se změnit. Změna firmy však není jen o nové proklamaci, ale nese s sebou i řadu nutných kroků i zcela nových postupů.

Svět obchodní společnosti si rozdělíme na dva světy

1) Svět samotné firmy – pohled managementu a majitelů

  •       Jaké nástroje a postupy jsou stěžejní a proč? S čím se nejčastěji potýkají? Na co si firmy nedávají pozor, co podceňují, jak si vlastně představují změnu?

2) Pohled zaměstnanců – obchodníků 

  •       Je na ně mnohem lépe vidět, vyžadují více zapojení, ale i zjednodušení práce. Je však také nutné jim přinést nové způsoby práce i zázemí.

 

Na konkrétních příkladech ukáží principy, systémy a pohled na firmy a práci v nich  zástupci společnosti Enehano.

V rámci workshopu potom použijeme unikátní nástroj Audit fungování obchodu a následně nad ním rozjedeme panelovou diskusi všech účastníků. Očekáváme zástupce řady obchodních společností napříč trhem a pro samotnou diskusi bude potřebná jistá míry přípravy.

Kdy? 30.5. od 13:30 do 17:00

– 13:00 – 13:25 – Registrace
– 13:30 – 15:00 – 1. část
– 15:00 – 15:30 – Přestávka
– 15:30 – 17:00 – 2. část

Kde? Tančící Kuchyně

   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.