K čemu mi je v podnikání CSR? Reálný, strategický a hlavně business přínos.

Do CSR se dává hodně peněz i pozornosti, otázkou je, jaká je skutečná přidaná hodnota pro firmy, zákazníky i společnost. Otevřeme témata, která mohou působit trochu nebezpečně, ale je fér si je zodpovědět – zejména ze strategického pohledu.

CSR je plné prázdných slov a frází – pojďme je očistit – není to jen o běžné hygieně v dané firmě – můžeme něco měnit, něco společnosti vracet, ale i pomáhat našemu businessu.

Pojďme zkusit být velkohubí, pojďme i řešit business. Přijďte si poslechnout zkušenosti a argumenty z jiných společností i z řady průzkumů, pojďme probrat možnosti spolupráce a vzájemné podpory.

Otevřeme například tyto oblasti: 

 • Business 
  • Co je skutečná přidaná hodnota CSR?
  • Jak k CSR přistoupit, co funguje a co ne, na co si dát pozor, co je třeba?
  • Kde jsou v CSR peníze, jak vyčíslit přínos (ROI)?
  • Jak přistupovat k různým projevům CSR – sponzoring, filantropie, dobrovolnictví, odpovědné chování, změny fungování a co jsou jen velkohubé řeči?
 • Spolupráce a vliv na společnost
  • Můžeme něco podniknout společně? (rozvoj oblasti, zkoušet nové přístupy, rozjet společné projekty se skutečným zásahem a vliv na fungování celé společnosti
  • Co společný, multifiremní a multioblastní vzdělávací program?

Zajímá nás názor, zkušenost každé(ho) z Vás, prosím Vás tedy o přípravu, jak to za sebe a svou společnost vidíte – tak na 3 minuty – pro kolečko a otevření networkingu 😉

Kapacita je omezená, pokud budete mít zájem se zúčastnit, závazně se prosím přihlaste ZDE, nebo kontaktujte přímo Tomáše Pouchu.  Pro držitele vyšších členství je vstup zdarma, pro nečleny je vstupné 1900 Kč bez DPH. Pro první návštěvu je vstup jako ochutnávka zdarma.

 

Kdy: 15.3. od 8:30 do 11:00

Kde: Tančící kuchyně

 

 

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.