Setkání

Nejen prací živ je marketér – měl by se také vzdělávat, rozšiřovat si obzory :).

Existuje ohromné množství oblastí, které se hodí sledovat, kde se můžeme inspirovat, co nám může pomoci v práci – jenže, kdo se v tom mám vyznat, kde na to vzít čas? Proto se pojďme potkat po práci, dáme si skleničku dobrého vína, nebudeme nikam spěchat a popovídáme si o tom, co jsme četli zajímavého, inspirativního, doporučíme, vysvětlíme, prodiskutujeme.

“Jen TAK” je o setkávání lidí, kteří si chtějí udělat čas na sebe. Hledají zajímavé impulzy, chtějí si udělat jasno v různých tématech, potkat se a objevit něco zajímavého, rozšířit si obzory, rozvíjet se. Není to “Křeslo pro hosta”, ani nepřipravujeme a neukazujeme prezentace. Máme téma, osnovu večera a hlavní hosty, ale vystoupit může kdokoliv – je to prostě setkání jen TAK. Koná se v TAK (Tančící kuchyni) se sklenkou vína nebo výběrového čaje vždy jednou za čas.

Kdy? 18.04.od 18:00 do 20:30
Kde? Tančící Kuchyně

Akce je určena pro členy C-levelu, tedy ty, kteří ve své práci řeší marketing na úrovni boardu. Jedná se o marketingové a obchodní ředitele, ale i jednatele, general manažery a podobně. Ostatní prosíme o registraci přes prodejní formulář.

   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.