Setkání

Přestaňme si říkat, že něco nejde, pojďme se podívat, kde to už jde a kdo to žije, kdo s tím podniká, komu to funguje, a třeba i na to, co je možná k ničemu, ale možná…
Na dalším setkání se pobavíme o nejnovějších trendech a o tom, jak dostat do businessu, kapitalizovat a skutečně je žít. Nebudeme se hrabat v buzzwordech, ale podíváme se na skutečné příklady extrémně úspěšných projektů. Podíváme se na ně do celého světa, zejména ale do Číny, kde se skutečně žijí.
  • Platby přes mobilní telefon i u stánku s párky a popcornem?
  • Jedna platforma pro komunikaci s bankou, dodavatelem elektřiny, mámou, šéfem i kamarády?
  • Umělá inteligence do roka v polovně všech mobilních telefonů?
  • Růst desítky procent každý rok, jako standard.
Je rozhodně spousta věcí, kterými se v Číně inspirovat není dobrý nápad, ale co se týče byznysu a technologií, byla by škoda se na nové trendy nepodívat blíž a třeba si z nich něco „neokopírovat“ i pro vlastní práci. Podíváme se na základy úspěchu s byznysem v Číně z pohledu českého podnikatele, ale i na to, jaké principy, triky nebo přístupy by se nám mohli hodit a mohli by nás v naší práci posunout o kus dál. Prostě, jak dělat věci jinak.
Hlavním hostem je Arnošt Míček, šéf CRM a X-Sellu Homecredit China – rozjížděl multimilionový business přímo v Číně a velmi milý chlapík, který nám ukáže jak a jaké technologie frčí a probereme zda by to (ne)šlo i u nás. Proti nebo spíš s ním vystoupí zástupci světa technologií, ale i businessu.
Kdy: 26.9. od 18:00 do 21:00
– 17:30 – 17:55 – Registrace
– 18:00 – 20:15 – Setkání
– 20:15 – 21:00 – Neformální networking při sklence vína
Kde: Tančící Kuchyně
   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.