Školení

Jak se správně rozhodnout? Jak nepochybovat – v práci, v životě, v tom zásadním, ale i v drobnostech? Jak působit přesvědčivě a navíc i vědět, co je správné? 

S tím vším se denně setkáváme. Pochybovat je běžné, najít správnou a přímou cestu bývá složité, nebo si to složité děláme. Každá situace má nějaká omezení a mraky možností a scénářů. Proto přinášíme tento workshop, kde si připomeneme, že se v principu nebojíme toho, že věci neuděláme nejlépe, nebo tak nedopadnou, ale bojíme se, že uděláme nějakou chybu.

Dojdeme tedy k tomu, jak si může být člověk jistý, nebo minimálně v pohodě ;).

Na praktickém, interaktivním workshopu se podíváme se na cesty k rozhodování, omezení a nástroje, které nám v tom mohou pomoci.

Na naše rozhodování se budeme dívat z pohledu osobního i businessového. Ukážeme příklady, zkušenosti, určíme si hranice, napojíme vlastní představy a vyzkoušíme si způsoby a cesty, jak si vnést systém a hlavně se rozhodovat – abychom byli v pohodě.

Školení vede Tomáš Poucha

 

Kdy: 27. 6. od 9:00 do 13:00 

Kde: Tančící Kuchyně

 

Cena pro členy IIK a MKTI 2 500 Kč, pro nečleny 5 000 Kč bez DPH.

Pozor! Kapacita  školení je omezená!

 

   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.