Školení

Lidé se máločeho bojí více, než prezentace na veřejnosti. To jsme si mimo jiné ověřili i na našem prvním školení. V něm jsme se naučili základy správného přednesu – jak položit hlas, aby zněl autenticky, jak dýchat, jak se před přednesem rozcvičit, jak se zbavit nervozity, ale i to, jak má správná prezentace vypadat, aby posluchače zaujala.

Nyní ale nadešel čas, vyzkoušet si získané znalosti prakticky. Každý z účastníků si připraví krátkou prezentaci na téma, které mu odhalíme týden před konáním akce. To pak odprezentuje před ostatními účastníky školení a projde hodnocením podle parametrů, které vychází z principů správné prezentace, které jsme si definovali již na školení minulém, a které ještě rozšíříme. Účast na předchozím školení není nutná, pro Váš klid Vám rádi pošleme prezentaci, ve které je shrnuté vše podstatné, co budete pro prezentaci potřebovat 🙂 – jen dejte vědět.

Chceme, aby si každý, kromě velmi cenné zpětné vazby odnesl i zjištění, jak v rámci přednesu působí na ostatní, a na čem by měl do budoucna zapracovat :).

Školení povede Tomáš Poucha, který má ve veřejném vystupování mnoholeté zkušenosti, a Stáňa Lavrovič, která má vystudovanou konzervatoř v Brně.

Těšíme se na vás :).

 

Cena  je pro členy IIK a MKTI 2500 Kč, pro nečleny 5000 Kč bez DPH.

POZOR! Školení je kapacitně omezeno pro 9 osob!

 

Kdy: 16.10. od 9:00 do 13:00

8:30 – 8:59 – Registrace

9:00 – 13:00  – Školení

Kde: Tančící Kuchyně

  

Školení je již bohužel plně naplněno! Pokud byste měli zájem o další termín, kontaktujte nás.

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.