Letní škola

Lidé se máločeho bojí více, než prezentace na veřejnosti. Proto tuto oblast trochu demýtizujeme a zaměříme se na to, jak být hvězdou prezentačního nebe, nebo jak alespoň nepohasnout ;).

V naší oblasti je prezentace skoro stejně častá jako mail a jsou velmi často využívány spolu. Proto se v praktickém školení podíváme (možná tedy po několikáté zopakujeme a připomeneme a hlavně vyzkoušíme), jak se připravit skvělou prezentaci, jak ji ilustrovat, textovat, trénovat a časovat a odtud bude jen malý krůček ke správné prezentaci, rétorice, vystupování. To vše si pak vyzkoušíme v praktické části.

Školení povede Tomáš Poucha – ředitel Marketingového institutu a Institutu interní komunikace, který má za sebou mnohaleté vystupování na konferencích a dalších akcích. Spolu s ním promluví také Stáňa Lavrovič, která má vystudovanou konzervatoř v Brně a která nám představí základy rétoriky a správného přednesu.

 

Cena pro členy IIK a MKTI 1 250 Kč, pro nečleny 2 000 Kč bez DPH.

POZOR! Školení je kapacitně omezeno pro 15 osob!

 

Kdy: 17.7. od 9:00 do 12:00

8:30 – 8:59 – Registrace

9:00 – 10:29 – 1. část

10:30-10:44 – Přestávka

10:45 – 12:00 – 2. část

Kde: Tančící Kuchyně

 

Nenechte si ujít ani další školení ze série Letní škola:

Aby to každého bavilo číst – Základy textařské práce

Jak to všechno stihnout aneb timemanagement a priority

Pracovní Instagram pro začátečníky

 

   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.