Aneb jinudy, ale dál v nabídce, přístupu i prodeji…

Vítězný team by se neměl měnit, když něco funguje, tak na to nesahej. Na druhou stranu, kdo chvíli stál, víte, kde je…

V další přehlídce inspirativních případových studií se podíváme do různých oblastí, trhů a průmyslů, kde se řada věcí dělá léta stejně a může to bez problémů fungovat. My si ale ukážeme, že podívat se na zaběhlá pravidla z jiného úhlu, zpochybnit fungování, jít na to prostě jinak může být nejen velmi inspirující, ale i potřebné. Navíc není špatné vidět občas i nějaké případovky, které se prostě jenom dobře dělají. Podíváme se do světa retailu, zejména fashion, kde je velké množství nových, progresivních cest. Nahlédneme do služeb a zcela nové stavby finančních institucí, ale i do B2B a do detailu dotaženého technologického řešení, které má zlaté dno.

Na akci vystoupí:

 • Tomáš Poucha, ředitel Marketingového institutu – Jak se dívat na svět jinak – úvodní inspirativní prezentace
 • Richard Woox, majitel společnosti Woox
  • „Promoušn je potřeba. To jsem věděl z televize. Ok, vždycky, když vyjdu z baráku, budu mít na sobě WooX.  Nosit ve třicetistupňových vedrech snowboardové boty a lyžařské brýle začalo být nepraktické, chvílemi mírně výstřední. Taky se se mnou rozešla přítelkyně. Došlo mi, že musím začít fofrem vyrábět vlastní kolekce. Hlavně kvůli modelkám, co je v nich budu fotit a tyvole, co kdybych dělal i tílka, no a spodní prádlo!!! Haha, bezva, poďme na to.“ říká Richard Woox, kterého nikdy nikdo neviděl. My jsme ho povzali a budeme si s ním povídat o výstředním nastavení businessu a neobvyklé formě komunikace se zákazníky. Ale jemu to vážně funguje.
 • Radek Hudák, CMO Shoptet
  • Jak budeme nakupovat za 5 let, nebo možná už zítra? Normálka, přes virtuální realitu. Shoptet už má hotové řešení a vy ho můžete vidět mezi prvními
 • Michal Peška, sales director Enehano – B2B v případové studii z USA – do detailu dotažené technologické řešení, které má zlaté dno
 • Creative Dock

Kdy: 25.4. od 18:00 do 21:00

 • 17:30 – 17:55 – Registrace
 • 18:00 – 20:15 – Setkání
 • 20:15 – 21:00 – Neformální networking při sklence vína

Kde: Tančící kuchyně

 

   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.