Mentoringový akcelerátor: Naši mentoři

 Tyto osobnosti Vás mohou provést řešením – vyberte si, kdo řeší to Vaše zadání, nebo Vám nejvíce sedí!

Renata Novotná – Customer Experience expert a Client director v Ipsos CZ. Získávání čísel a dopadů na peníze je její parketa. Zkušená aktivátorka interních lidí a pomáhá s realizací změn.

Témata: Customer Experience management, Customer Journey mapping, návratnost investic, aktivace interních lidí, realizace změn 

Gabriela Veenstra Skorkovská – Brand Management konsultant se zkušenostmi ze zahraničí, zabývá se tím, jak maximalizovat sílu značky, využívá k tomu behaviorální vědy – pochopení lidského myšlení a chování
Témata: Vylepšování zákaznické zkušenosti. Sestavení zadání, pochopení opravdového problému a základu. Motivace, možnost změny, prototyp změny.

Jan Řehák – Odborník na komunikační a mediální strategie a architektury značek. Radí v ČR i zahraničí jak nastavit komunikaci tak, aby byla účinná a získala pozornost zákazníků.

Témata: architektura značky, brand funnel, nastavení KPIs značky napříč komunikačním funnelem, účinnost médií a ROI, inovace v komunikačním plánování

Milan Formánek – Nezávislý lektor a konzultant. Pracoval s 500+ organizacemi na straně klienta (14 let Red Bull), agentur (ex-CEO Zaraguza) i médií.
Témata: strategie značky, marketing taktiky, kreativita, inovace, optimální mix značky a výkonu, efektivita, leadership, odolnost.

Tomáš Poucha – CEO Marketingového Institutu a Institutu Interní komunikace, vysokoškolský lektor, byznys mentor, mistr nacházení funkčních řešení a posouvání věcí vpřed

Témata: interní komunikace, rozhodování, akceschopnost, byznys strategie, značka,
(hlavní organizátor a kontakt pro vaše potřeby během trvání programu)

 

LÍBÍ SE MI TO. JDU DO TOHO. CO MÁM UDĚLAT?

Kupte si vaše místo tady

Dejte vědět hned. Máme už jen 10 volných míst.

POTKÁVÁME SE I NA LinkedIn. 

Přidejte se do Brand Experience CZ forum skupiny. Budete vědět, co se chystá za akce. Můžete sdílet zajímavosti, příběhy a zapojit se do diskuze už teď.
Těšíme se!

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.