Mentoringový akcelerátor: Brand Experience Mastermind

Představte si, že máte k dispozici odborného mentora, se kterým společně nacházíte řešení a rozjíždíte to, co si určíte a potřebujete vy.

 • Vám na míru, ve vašem čase.
 •  Do cíle se dostanete zrychleně!
 • Nemusíte prošlapávat slepé cesty, využijte zkušenosti lidí, kteří je prošlapali pro vás. 

Přidejte se ke skupině marketérů, brand manažerů a CX profesionálů, kteří věří v sílu značky a skvělou zákaznickou zkušenost a chtějí je posouvat dál.

 

Vyjasníte si, posunete, nastavíte a vyřešíte to, co právě teď potřebujete s pomocí zkušených mentorů, kteří mají techniky a nástroje po ruce. Ve skupině účastníků z jiných společností, kteří řeší podobné výzvy jako vy. 

Ať jde o to jak propisovat značku do firmy, jak nalodit zaměstnance, jak se odlišit od konkurence, jak aktivovat zákazníky, jak vyřešit personalizaci, jak udržet značku konzistentní, nebo jak zlepšit NPS…

Program BX Mastermind startuje už na konci září.

 • 3 měsíční certifikovaný program
 • 5 mentorů
 • Exkluzivní a účinný: maximálně 15 účastníků
 • Řešení na míru a Vaše specifické zadání
 • S podporou i ostatních členů skupiny

 

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

 • Dostanete uvítací online balíček s itinerářem programu. Na základě video medailonku si vyberete mentora, který vám vyhovuje a s jeho pomocí definujete své zadání.
 • Během 3 měsíců pracujete na své výzvě a tvoříte řešení. V rámci 5 online sessions – jeden na jednoho s vybraným mentorem nebo třeba i jiným.
 • Na společných akcích sdílíte zkušenosti s ostatními účastníky a mentory.
 • Peer-to-peer sdílení zkušeností a vzájemná podpora mezi účastníky pro vás funguje po celou dobu trvání programu a v rámci pravidelných nepovinných check-ins.
 • Začínáme na konci září 2023, finišujeme formou společenského setkání v lednu 2024.

Proč mentoring a jaký je náš přístup?

KDO JSOU MENTOŘI?

Medailonky, přístup a pomoc jednotlivých mentorů si můžete prohlédnout ZDE


Tomáš Poucha
– CEO Marketingového Institutu a Institutu Interní komunikace, vysokoškolský lektor, byznys mentor, mistr nacházení funkčních řešení a

posouvání věcí vpřed

Mentoringová témata: interní komunikace, rozhodování, akceschopnost, byznys strategie, značka,
(hlavní organizátor a kontakt pro vaše potřeby během trvání programu)

 

Renata Novotná – Customer Experience expert a Client director v Ipsos CZ. Získávání čísel a dopadů na peníze je její parketa. Zkušená aktivátorka interních lidí a pomáhá s realizací změn.
Témata: Customer Experience management, Customer Journey mapping, návratnost investic, aktivace interních lidí, realizace změn 


Gabriela Veenstra Skorkovská
– přiváží cenné zkušenosti z vyspělých zahraničních trhů, zabývá se tím, jak maximalizovat sílu značky, využívá k tomu behaviorální vědy – pochopení lidského myšlení a chování
Témata: Charakter značky, Business Brand Behaviour alignment, motivace, důvěra, možnost změny ve firmě 


Jan Řehák
– Odborník na komunikační a mediální strategie a architektury značek. Radí v ČR i zahraničí jak nastavit komunikaci tak, aby byla účinná a získala pozornost zákazníků.
Témata: architektura značky, brand funnel, nastavení KPIs značky napříč komunikačním funnelem, účinnost médií a ROI, inovace v komunikačním plánování


Milan Formánek –
Nezávislý lektor a konzultant. Pracoval s 500+ organizacemi na straně klienta (14 let Red Bull), agentur (ex-CEO Zaraguza) i médií.
Témata: strategie značky, marketing taktiky, kreativita, inovace, optimální mix značky a výkonu, efektivita, leadership, odolnost.

 

Tohle všechno stojí normálně minimálně 18 000 Kč bez DPH
Pro průkopníky, účastníky prvního Brand Experience Mastermind programu vůbec, je cena  14 400 Kč bez DPH (sleva 20%)

Navíc získáte bonusový obsah od Jirky Jóna, šéfa Strategy & Consulting a Radka Matouška, oba Ogilvy Czech a průkopníci Brand Experience v Čechách.

 

LÍBÍ SE MI TO. JDU DO TOHO. CO MÁM UDĚLAT?

Kupte si vaše místo tady

Dejte vědět hned. Máme už jen 10 volných míst.

Ještě pár detailů


Stěžejní část programu se odehraje časově flexibilně a online pro vaše pohodlí. Na společných setkáních máte možnost získat praktické podněty od odborných mentorů i ostatních účastníků.

Jedná se o první Brand Experience Mastermind program v Česku a kapacity jsou omezené, aby přínos pro každého účastníka byl co nejvyšší.

 

Jak to mám zvládat při práci?

Nemusíte se obávat! Každý mentoring si naplánujete podle vašich časových možností a proběhne online.

Všechny úvodní informace dostanete ve stravitelné formě před začátkem programu. Medailonky mentorů, jednoduše popsané informace k průběhu celého programu.

Proběhnou dvě společné akce s osobní účastí, na které můžete, ale nemusíte přijít. Ale jejich přínos bude takový, že na nich nebudete chtít chybět.

 

Když už jste došli tak daleko, jste již tak blízko. Doufáme, že se s Vámi uvidíme v programu BX Mastermind.

Přihláška je tady

 

PŘEMÝŠLÍM O TOM, MÁM OTÁZKY! 

Napište Tomáši Pouchovi na tpoucha@mkti.cz. Všechno vyjasní.

POTKÁVÁME SE I NA LinkedIn. 

Přidejte se do Brand Experience CZ forum skupiny. Budete vědět, co se chystá za akce. Můžete sdílet zajímavosti, příběhy a zapojit se do diskuze už teď.
Těšíme se!

 

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.