Snídaně Hands on

V dalším setkání u kulatého stolu se podíváme na strategické i taktické plánování v marketingu – ať už se jedná o kampaně, nástroje, změnové projekty nebo jen práci teamu. Jaké nástroje a postupy používáte – je vaším pomocníkem excel, ořezaná tužka, nebo nějaký sofistikovaný nástroj? Jaký je v tom rozdíl? Co MKT plán obsahuje, kdo potřebuje vidět jaké informace a jak se vlastně dělají, hlídají a naplňují plány v různých společnostech? Do problematiky a svých zkušeností nás nechají nahlédnout největší společnosti u nás i menší agentury. Diskuse a tipy budou hlavně i na účastnících kolem kulatého stolu.

Proč přijít:

  • Jak se to děla v jiných firmách?
  • Jaké jsou tipy na to, co Vám úplně nejde?
  • Jaké máte tipy pro ty, co to úplně neumí tak, jako Vy?
  • Jaký je rámec plánů?

Co je formát Hands On?

Hands on znamená, že se do diskuze mohou zapojit všichni účastníci snídaně. Úvodní přehled vždy udělají zástupci Marketingového institutu, na který naváží všichni účastníci snídaně, které se podělí o své zkušenosti a rozvinou diskuzi nad daným tématem.

Kdy: 3.4. od 08:30 do 11:00

08:00 – 08:25 – Registrace

08:30 – 09:00 – Neformální networking

09:00 – 11:00 – Snídaně Hands on

Kde: IBM Česká republika, V Parku 2294/4, 148 00 Praha 4

 

   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.