Jak dostat více z klientů (a jejich dat) v náročné době …

Rádi bychom Vás pozvali na inspirativní akci, kterou pořádáme v rámci Marketingového Institutu ve spolupráci se společností Barion speciálně pro e-commerce sektor – tedy jen pro osobně zvané.

 

Vycházíme z toho, že spotřebitel dnes rozhoduje svojí peněženkou, a proto jsou transakční data tím nejlepším zdrojem informací o nákupním chování.
Máme speakery, kteří v širším regionu CEE taková data crowdsourcují a následně tím dokážou zvyšovat efektivitu prodejů. Ať už jsou to lidé Barionu, Tomáš Poucha z MKTI, nebo  David Seibert (Expandist), odborník na digitální marketing v oblasti e-commerce, který zhodnotí současný stav a vyhlídky trhu e-commerce v Čechách.

 

FOLLOW THE MONEY
How to extract more value from e-commerce data
DATE: 18.1.2023, 15:00-16:15 (with a discussion, food and drinks afterwards)
LANGUAGE: ENGLISH
Jedná se o osobní setkání jen pro zvané – taková setkání jsou dnes poměrně vzácná, ale jsou podle nás nejhodnotnější, proto jsme se rozhodli udělat akci na příjemném místě, kde se potkáme face to face.

 

Prosím, dejte vědět, zda s Vámi můžeme počítat – na info@mkti.cz 

KDY: 18. ledna od 15,00 hod.

 

KDE: Hoax

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.