Setkání

Svět blázní, více, než dříve potřebujeme sdílet znalosti, ale osobně to teď nejde. Řada firem zakazuje větší schůzky. Proto uděláme už středeční setkání online!

Pojďme posunout své zvyky a vyzkoušet odlišný přístup – potkat se na dálku a zkusit diskusní a sdílecí formát zcela  jiné fazony – na dálku.

Máme připravený a odzkoušený systém, kde se všichni mohou dostat ke slovu, mohou se vidět, tak to pojďme vyzkoušet!
Pošleme jen link a potřebujete jen počítač s kamerou a připojení – více pošleme před akcí. Osobně se budeme setkávat, až to půjde…

Principy marketingu jsou jen jedny. Ale jaké to jsou a co si můžeme vzít z často úplně jiných světů B2B a B2C. Pojďme jednotlivé tábory proti sobě postavit a probrat, jaké zkušenosti jsou snadno předatelné a použitelné, jaká jsou u toho úskalí. Proč se na něčem spálit, když to už udělal někdo jiný a když to někomu funguje, proč by nemohlo nám? Nakousneme digitální marketing, řízení obchodníků, speciální soutěže a další, co se Vám jen hodí.

Kdy: 18.3. od 15:00 do 17:00

Kde: Online

 

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.