Minikonference

V marketingu se řeší řada zajímavých, mnohdy vznešených a krásných témat, ale co z nich? Neděláme nááááhodou něco zbytečně? Nejsou náááhodou nějaké aktivity v ročních plánech jen proto, že se dělají dlouho a nikdo se vlastně neptá, co přináší a jestli není na čase to změnit, přenastavit, zpochybnit? Vzhledem k tomu, co je nosné, o čem je business a čemu rozumí skoro každý, se na tato témata podíváme pohledem přidané hodnoty počítané v penězích…

Řadu těchto témat už dlouhodobě řešíme, proto máme jasné závěry, doporučení a nejlepší příklady u nás.  V rámci  minikonference se podíváme na to nejzajímavější, na co jsme narazili a co rozhodně stojí za pozornost a co bychom měli řešit. Vždy se podíváme na teoretický rámec – aktuální (často zcela unikátní) výzkumy, přístupy a potom si ukážeme nejlepší případovou studii v dané oblasti.

  • Bullshit v Marketingu, aneb Show me the money – kde jsou prachy a jak k nim – kdo to umí a na koho se obracet.
  • Data v marketingu – Návratnost financí v marketingu – jak se k tomu konkrétně dostat? Co a jaká je ROI? Kde jsou schovaná stěžejní data a vstupy? Jaký nástroje jsoíu nejlepší? Kdo to dělá nejlépe v zemi?
  • Customer experience – v čem, kde, kolik a jakých peněz je schovaných? Jak, kdy, co počítat? Co na to systémy, co na to NPS? Kdo to dělá nejlépe v zemi?
  • CSR – jaké jsou reálné finanční návaznosti? jak se s ním má pracovat v rámci značky, dlouhodobodsti – kdo to umí a kdo si jen hraje?
  • Sponzoring – má přidanou hodnotu? V čem se liší oproti CSR? Dá se na něm vydělat? Kolik? Kdo to umí? Je to třeba?

 

Kdy: 7.11. od 13:30 do 17:00

– 13:00 – 13:25 – Registrace
– 13:30 – 15:00 – 1. část
– 15:00 – 15:30 – Přestávka
– 15:30 – 17:00 – 2. část

Kde: Tančící Kuchyně

   

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Marketingového institutu zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.


Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce

 

-Děkujeme.