Konference, která chce konfrontovat staré zavedené pravdy! Rádi bychom Vás pozvali na konferenci, kterou Marketingový institut připravuje ve spolupráci s mnoha inspirativními lidmi z nejrůznějších oborů.

Konference, která chce konfrontovat staré zavedené pravdy!

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci, kterou Marketingový institut připravuje ve spolupráci s mnoha inspirativními lidmi z nejrůznějších oborů.
Co připravujeme?
Budeme bořit mýty a ničit zavedená klišé. Pojďte je bořit s námi!

Pojďme konfrontovat! Vyzveme na souboj staré zavedené pravdy, zpochybníme to, co je bráno jako nedotknutelná mantra! Budeme hledat jasné návaznosti na dnešní svět, business a marketing, chceme zpochybnit zkostnatělé trendy a nastolit nové, aktuální!Chceme vyvolat v lidech otázku, jak přemýšlet o práci a podnikání z jiné perspektivy a jak začít měnit svět. Pojďme odstranit mýtus, že u nás to nejde!

1. blok: V byznysu se toho už moc nevymyslí!
Že ne? A co sdílená ekonomika, která je dneska nejrychleji rostoucím byznysem na světě? Nezná hranice a postupně začíná žít všude kolem nás. Chcete chytit už v zárodku správný směr? Chcete vědět, jak může pomoci vašemu podnikání? Ukážeme Vám zajímavé případovky z praxe!
 • inspirativní rámec přinese Radka Pokorná, ‎CSR and Sustainability Expert
 • Václav Gráf, Operations Manager Uber Česká republika, vysvětlí, jak u nás i ve světě funguje Uber
 • Lucie Tvarůžková, Business Innovation, CreativeDock ukáže, jak sdílenou ekonomiku rozjíždí v tuzemsku
 • Martina Sikorová, majitelka Eco Salon Rolland předvede, jak může sdílená ekonomika fungovat v malém
2. blok: Data máme, ale informace chybí?!
Daty a informacemi jsme zahlceni. Samy o sobě jsou ale k ničemu, pokud se z nich neuvaří znalosti, které se dají využít. Toto vaření bychom měli všichni ovládat, ale tak nějak nám chybí recepty. Co s tím? Jak nevařit z vody? Jak využít data ke zvýšení zisku?
 • s inspirativním rámcem vystoupí Ota Novotný, Executive Director, xPORT BUSINESS ACCELERATOR
 • Michal Štádler, Managing Director, IRMS ukáže příklady z praxe
 • Milan Vašina, generální ředitel, T-Mobile Czech Republic se zaměří na to, jaká data potřebuje ke své práci CEO
 • Tomáš Trampota, ředitel Institutu komunikačních studií a žurnalistiky z UK provede kritickou analýzu života generace Y, která podle něj data stejně vůbec nepotřebuje
3. blok: Na zábavu není v byznysu místo ani čas!Přístupy k práci se mění, ať chceme nebo nechceme. Osvědčené manažerské postupy fungují stále méně, mění se zaměstnanci, pracovní prostředí i charakter práce samotné. K vedení lidí už nestačí moc, ale je nutná autorita. Co s tím? Chytré firmy už pochopily, že alfou a omegou úspěchu nejsou spokojení zaměstnanci, ale angažovaní. Co s tím?

 • inspirativní rámec a případové studie přinese Petr Sedláček, Senior Partner, NESPIRE
 • Pavel Vosoba, Partner a autor bestselleru Dokonalý život, M. C. Triton ukáže, jak dojít k vnitřnímu klidu a žít dokonalý život
 • Pavel Penička, ředitel závodu Mohelnice společnosti Siemens ukáže, jak se na toto téma dívají u nich ve firmě
 • Bohuslav Jäger, psycholog a kouč vysvětlí, co se skrývá pod pojmem military leadership a jak s ním pracovat.